Pasze

„HIRON” zajmuje się także dystrybucją pasz i dodatków paszowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną art. rolnych. Towar do gospodarstw dowozimy własnym transportem. Jesteśmy przedstawicielem holenderskiej firmy paszowej De HEUS.

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów dla bydła, koni, trzody chlewnej i drobiu. Preparaty mleko-zastępcze dla cieląt, koncentraty i pasze pełnoporcjowe dla krów mlecznych, bydła rosnącego i opasów to podstawowe produkty, jakie oferujemy hodowcom bydła. Preparaty mlekozastępcze dla prosiąt, mieszanki pełnoporcjowe, koncentraty dla warchlaków, tuczników, macior i loch karmiących to produkty oferowane w hodowli trzody chlewnej. Mieszanki pełnoporcjowe dla brojlerów, drobiu typu nieśnego i mięsnego na początkowy i kolejne okresy tuczu, pasze dla kur niosek – to produkty , w jakie zaopatrujemy hodowców drobiu.

Przy hurtowych zamówieniach stosowane są rabaty. Prowadzimy również doradztwo w zakresie układania dawek pokarmowych dla zwierząt gospodarskich. Przedstawiciel De Heus pobiera próbki pasz u gospodarza i do nich dostosowuje bilensownie wykorzystujęc pasze, koncentraty i witaminy produkowane przez fabryki de hesa w Polsce. Posiadamy w sprzedarzy witaminy i wysokoenergetyczne środki obniżające zawartość komórek somatycznych w mleku jak i poprawiające efektywność wykorzystania paszy.